Zahradnický slovník naučný 2. Č - H
nové zboží

Zahradnický slovník naučný 2. Č - H

Zahradnický slovník naučný 2. Č - H
nové zboží

Širokou zahradnickou a zahrádkářskou veřejností dlouho očekávané dílo - komplexní moderní Zahradnický slovník naučný - dílo, které u nás nevyšlo již více než 60 let, je konečně na světě. Vydává jej Ústav zemědělských a potravinářských informací.

Kolektiv našich předních odborníků - autorů hesel a redaktorů - vycházel ze zkušeností s vydáváním Naučného slovníku zemědělského, a vydal podrobnou a srozumitelnou publikaci pro nejširší veřejnost, pojednávající o ovocnářství, zelinářství, květinářství, sadovnictví, školkařství, vinařství, ekologii, o léčivých rostlinách, kultivovaných vyšších houbách, o zpracování ovoce a zeleniny, o ochraně zahradních i jiných plodin před chorobami a škůdci, dále o šlechtění, genetice, fyziologii a botanice.

Druhý díl vyšel v rozšířené a bohatěji ilustrované úpravě, obsahuje písmena Č - H a 40 barevných tabulí s 341 barevnými fotografiemi. Stránkový rozsah je rozšířen na 544 tiskových stran a vedle textu - 6015 hesel - obsahuje 874 černobílých fotografií a kreseb.

541 stran textu, 343 barevných fotografií na 40 stranách, 21,5 x 30,5 cm

Původní cena 345,- Kč 5% sleva

Skladem (expedice nejdéle další pracovní den)
Evidenční číslo: 80-85120-51-8
Nakladatelství: Ústav zemědělských a potravinářských informací Praha
Autor: Kolektiv
Rok vydání: 1996
Stav: nové zboží
327 Kč vč. DPH / ks Způsoby dopravy a platby