Adobe InDesign CS - Oficiální výukový kurz + CD
nové zboží

Adobe InDesign CS - Oficiální výukový kurz + CD

Adobe InDesign CS - Oficiální výukový kurz + CD
nové zboží

Kurzy na InDesign jsou povětšinou drahé a navíc se pořádají v době, kdy je normální člověk v práci. V takové situaci nezbývá než se InDesign naučit doma a co více při učení oceníte než pořádnou učebnici, nebo chcete-li „Oficiální výukový kurz“, přímo od výrobce programu.

Po přečtení a vstřebání 15 tématicky ucelených lekcích snadno zvládnete program obsluhovat. Na začátku vás čeká seznamovací lekce a pak už to jde ráz na ráz: pracovní plocha, úprava dokumentu, rámečky, text, typografie, barvy, vazby, import, export, tabulky, vektorová grafika, tisk a další. Závěr je věnován seznámení s aplikací Version Cue pro správu verzí.

K zažití a uložení znalostí z lekcí potřebujete jen počítač, kde si vše budete zkoušet (potřebné soubory naleznete na CD) a znalost operačního systému (Windows nebo MAC OS). Postupy jsou opravdu snadné, vysvětlené krok za krokem a doplněné množstvím obrázků. Jediné co mě na knize zarazilo je absence rejstříku.

Potřebujete-li tedy zvládnout práci v Adobe InDesign, navštivte nějaký kurz a nebo si jej uspořádejte doma ve společnosti recenzované publikace.

480 stran + CD

Původní cena 495,- Kč Sleva 50% verze s CD 247,- Kč

Skladem (expedice nejdéle další pracovní den)
Evidenční číslo: 9788086497723
Nakladatelství: SoftPress
Autor: Kolektiv
Rok vydání: 2004
Stav: nové zboží
247 Kč vč. DPH / ks Způsoby dopravy a platby