Hurá do školy! - Iva Nováková
nové zboží

Hurá do školy! - Iva Nováková

Hurá do školy! - Iva Nováková
nové zboží

Pracovní sešit pro předškoláky a začínající školáky zaměřený na všestranný rozvoj dítěte
Sešit je postaven jako soubor dvoustran, kde první strana je tvořena snadno zapamatovatelným příběhem v kresleném seriálu, druhá strana tematicky navazuje na příběh a rozvíjí ho úkoly zaměřenými na grafomotoriku, počítání, cvičení postřehu atd. V úkolech jsou zastoupeny různé typy – bludiště, dokreslovačky, hledání dvojic podle smyslu či podobnosti… S příběhem se dítě nejdříve seznámí tak, že si ho čte s dospělým (učitel/ka, rodič), dítě pak „čte“ samo – podle obrázků a „bublin“. Vlastními výrazy tak opakuje podstatu jednoduchého děje. Dítě takto rozvíjí paměť a slovní zásobu. Pod příběhem je vždy ještě zařazen jednoduchý úkol – hledání stejného, počítání… Kniha je určena k opakovanému používání, dítě nemusí řešit vždy všechny úkoly najednou.

Iva Nováková je výtvarnice, publikovala již velké množství titulů rozvíjejících kreativitu předškolních a školních dětí. V Portálu vydala knihy Zábavný pravopis (2009), Víš, co čteš? (2010), Zázračná proměna opičky Pepiny (2011).

96 stran

Pracovní sešit pro předškoláky a začínající školáky zaměřený na všestranný rozvoj dítěte. Původní cena 189,- Kč sleva 10%

Skladem (expedice nejdéle další pracovní den)
Evidenční číslo: 9788026203391
Nakladatelství: Portál
Autor: Nováková Iva
Rok vydání: 2013
Stav: nové zboží
170 Kč vč. DPH / ks Způsoby dopravy a platby