Dovolená od 2.2. 2023 do 12.2. 2023 Objednávky budeme vyřizovat od 13.2.

Komplet výukových programů pro 1. stupeň ZŠ Přesně to co potřebujete...CD-ROM

Komplet výukových programů pro 1. stupeň ZŠ Přesně to co potřebujete...CD-ROM

Výukové multimediální programy Terasoft patří k nejoblíbenějším programům na školách v ČR. V současnosti je využívají prakticky všechny základní školy a řada škol středních. Všechny tyto tituly jsou registrovány na evaluačním webu MŠMT a zpracovány v souladu s osnovami. Abychom umožnili jejich pořízení i pro domácí procvičování za přijatelné ceny, uvádíme na trh tento mimořádně cenově výhodný komplet, který je určen pro děti navštěvující 1.- 5. třídu ZŠ. S touto sadou si Vaše dítě velmi snadno vylepší školní výsledky nebo dožene zameškanou látku. Uvnitř naleznete tyto čtyři samostatně prodávané CD tituly: Matematika 1 - 4, Český jazyk 1 (Pravopis), Přírodověda 1 a Dětské grafické studio.

Matematika pro 1.- 4. ročník ZŠ - tento titul je určen všem školáčkům, kteří se chtějí nebo potřebují procvičit a zdokonalit v matematice. Učivo rozdělené do 13 modulů je zpracováno v souladu s osnovami. Jednotlivé typy příkladů je možno procvičovat samostatně nebo zvolit pohádkovou variantu. Odměnou pro děti za úspěšné řešení příkladů jsou příběhy s vtipnými obrázky a animacemi. Všechny příběhy a komentáře svým nezaměnitelným stylem namluvil Martin Dejdar. Menší děti zde naleznou klasické české pohádky, starší školáci i detektivní příběhy či dobrodružství robota Toma. Na CD naleznete mnoho příkladů na pamětné i písemné sčítání, odčítání, násobení a dělení. Zařazeny jsou příklady zaměřené na orientaci na číselné ose, zaokrouhlování čísel, rozklady čísel v desítkové soustavě, porovnávání čísel, příklady se závorkami a další důležité partie učiva matematiky prvního stupně ZŠ. Na CD naleznete i tiskový modul, který umožňuje tisk všech typů úloh v programu obsažených.

Český jazyk 1 (Pravopis) - tento titul je určen k zábavnému a velmi efektivnímu procvičování pravopisných jevů. Obsahuje asi 7 000 doplňovaných jevů v 9 okruzích. Tématy jednotlivých programů jsou ty gramatické jevy, ve kterých se nejčastěji chybuje a jejichž zvládnutí je pro správný pravopis naprosto nutné. V programu jsou použity postupně se odkrývající motivační obrázky vztahující se k probíranému tématu. Při chybné odpovědi se objeví vhodně zvolená nápověda, která i objasní, proč odpověď není správná. Naopak po správné odpovědi následuje zdůvodnění doplňovaného jevu. Možnost nastavení parametrů umožní program velmi snadno přizpůsobit znalostem dítěte. Na CD nechybí ani tiskový modul s rozsáhlou databází vhodných výrazů, který je určen pro velmi jednoduché vytváření pracovních listů. Nechybí ani možnost vytisknutí doplněných pracovních listů.

Přírodověda 1 (Rostliny a houby) - tento CD-ROM uvede děti do tajů světa rostlin. Naučí děti poznávat rostliny a houby, se kterými se setkají ve svém okolí nebo na vycházkách do přírody. Přitažlivou formou se naučí pojmenovat např. luční, vodní nebo zahradní rostliny, seznámí se také s nejdůležitějšími obilninami i plevely, budou umět pojmenovat nejznámější jehličnaté a listnaté stromy a keře i nejdůležitější druhy hub. Dozví se také mnoho dalších zajímavostí ze světa rostlin např. jak rostliny dýchají, jakým způsobem získávají výživu, seznámí se i se stavbou rostlinného těla. Na děti čekají také omalovánky, doplňovačky, úkoly z každodenního života dětí a samozřejmě nechybí ani animované hry. Své znalosti si děti mohou ověřit v encyklopedii a mohou si i zkusit vyplnit připravené pracovní listy. Obsahově odpovídá tento titul výuce prvouky a přírodovědy a je zpracován v souladu se schválenými osnovami, proto také dokáže plně zastoupit rodiče v přípravě dítěte na vyučování.

Dětské grafické studio - tento titul je určen pro všechny tvořivé děti. S tímto programem si snadno vytvoří svoje vlastní samolepky, vystřihovánky, plakáty, transparenty, kalendáře nebo obrázkové knížky. Program nabízí jednoduché i složitější funkce pro úpravu obrázků a vkládání textu, spoustu připravených obrázků k vložení i vymalování. Ovládání programu je mimořádně intuitivní a snadné, proto s ním nebudou mít žádné problémy ani ti nejmenší.

Minimální požadavky: PC Pentium 100 MHz, 16 MB RAM
grafická karta podporující zobrazení 256 barev, High Color - 65 535 barev
CD-ROM mechanika (8-rychlostní)
zvuková karta
myš
CD-ROM mchanika
Windows XP

Původní cena 1999,- Kč sleva o 500,- Kč

Skladem (expedice nejdéle další pracovní den)
Evidenční číslo: 8594035490841
Nakladatelství: Terasoft
Rok vydání: 2003
1 499 Kč vč. DPH / ks Způsoby dopravy a platby