Proroctví Orionu - Bude svět zničen v roce 2012? - Proroctví Mayů a starých Egypťanů
nové zboží

Proroctví Orionu - Bude svět zničen v roce 2012? - Proroctví Mayů a starých Egypťanů

Proroctví Orionu - Bude svět zničen v roce 2012? - Proroctví Mayů a starých Egypťanů
nové zboží

Mayská a staroegyptská proroctví o konci času.
V posledních desetiletích sílí hlasy erudovaných odborníků i laiků, které tvrdí, že naše představy o historii lidstva jsou přežitým reliktem z 19. století. Na celém světě se hromadí důkazy, že v minulosti existovaly na Zemi civilizace, které dosáhly minimálně téhož stupně rozvoje jako my. Bohužel existuje i řada přesvědčivých teorií o tom, jak byly tyto civilizace zničeny. V roce 2012 čeká Zemi obrovská katastrofa: Zemské magnetické pole se během pár hodin zcela obrátí. Dojde ke gigantickým zemětřesením a neuvěřitelně vysokým slapovým vlnám, které zničí veškerou civilizaci. Evropa a Severní Amerika se přesunou směrem na sever a budou pokryty věčným sněhem a ledem. Během těchto apokalyptických událostí zahyne takřka veškerá populace.
Autoři knihy zveřejnili tuto děsivou vizi poté, co se jim podařilo rozluštit několik dávných astronomických kódů, které mají v naši civilizaci zásadní důležitost. V roce 2012 budou Venuše, Orion a několik dalších hvězd zaujímat tutéž "kódovou polohu" jako v roce 9792 před naším letopočtem, kdy došlo k poslednímu kataklyzmatu!
Z tisíce let starých pramenů víme, že v dávném Egyptě stála ohromná stavba nazývaná labyrint. Uvnitř této budovy, která je vlastně "časovou schránkou" určenou budoucím generacím, mají být nejen artefakty a dokumenty za světa "před potopou", ale i výpočty a data týkající se principu a času periodicky se opakujících celosvětových katastrof.
Patrick Geryl a Gino Ratinckx určili místo proslulého labyrintu, rozluštili astronomické kódy mayských a egyptských záznamů a uspořádali geologický a paleontologický výzkum jiných odborníků do přehledné knihy, jejíž obsah je naprosto šokující...

296 stran

Původní cena 249,- Kč sleva 20%

Skladem (expedice nejdéle další pracovní den)
Evidenční číslo: 9788086459592
Nakladatelství: Dobra
Autor: Geryl Patrick; Ratinckx Gino
Rok vydání: 2008
Stav: nové zboží
199 Kč vč. DPH / ks Způsoby dopravy a platby