Ottova encyklopedie Česká republika 2 Kultura, umění
nové zboží

Ottova encyklopedie Česká republika 2 Kultura, umění

Ottova encyklopedie Česká republika 2 Kultura, umění
nové zboží

Ottova encyklopedie - Česká republika je první vlastivědné encyklopedické dílo, které vzniklo v ČR po roce 1989. Přináší úplné informace o minulosti i přítomnosti naší země, seznamuje s jejími přírodními, místopisnými a jinými reáliemi, přibližuje vývoj a podobu veřejného i kulturního života a předkládá portréty významných osobností spjatých s její historií i současností.
Jedinečnost tohoto díla spočívá v kombinaci tématického a abecedního způsobu uspořádání slovníkových hesel. Pět svazků encyklpedie obsahuje devět tématických kapitol s více než 24 000 abecedně seřazenými hesly, jež doprovází přes 5 000 ilustračních prvků.

Ottova encyklopedie Česká republika je jedinou původní a úplnou encyklopedií o českých zemích. Její jedinečnost spočívá v kombinaci tematického a abecedního způsobu uspořádání hesel. 2. díl pětisvazkové encyklopedické řady o České republice zahrnuje sekce Kultura a Umění. Publikace obsahuje mnoho barevných i černobílých fotografií, kreseb, map a mapek, schémat či grafů a tabulí.

Formát: 240,0 x 300,0 x 51,0 mm , 720  stran

Původní cena 1199,- Kč sleva na 284,- Kč

Skladem (expedice nejdéle další pracovní den)
Evidenční číslo: 8594031506812
Nakladatelství: Ottovo nakl.
Autor: Kolektiv
Rok vydání: 2006
Stav: nové zboží
284 Kč vč. DPH / ks Způsoby dopravy a platby