Partneři

apartmanyaber.jpg
Apartmány Aber

 

profisport.jpg

Němčina pro začátečníky I. a II. díl CD-ROM

Původní cena 1199,- Kč sleva o 700,- Kč

Cena:
Cena: 499,-
Evid. číslo: 8594035490186
Nakladatelství: Terasoft
Rok vydání: 2000
Kategorie: Němčina
Stav knihy: nový
Vazba: CD-ROM
Doba dodání: skladem

Další informace

1.díl = Němčina pro malé školáky je interaktivní program pro výuku němčiny v rozsahu prvního roku výuky na ZŠ. Je to zatím jediný program na trhu, který je zpracován v souladu s osnovami. Na tento produkt navazuje dalších pět dílů edice Němčina pro školáky I - V, která svým obsahem plne pokrývá výuku němčiny na základních školách. Přestože je toto CD určeno především pro žáky ZŠ, lze jej s úspěchem používat i pro jiné začátečníky.

Na CD naleznete i tzv. tiskový modul. S jeho pomocí lze velmi snadno vytisknout cvičení zaměřené na procvičování gramatiky, překladu vět nebo slovíček. Nastavíte a vytisknete přesně to, co se má dítě naučit do školy a vzhledem k rozšířenosti tohoto programu na školách, pravděpodobně zítra totéž dostane dítě jako prověrku ve škole. A aby neutrpěla rodičovská autorita je tu i možnost vytisknutí pracovního listu se správným řešením.

Vše na CD je kompletně ozvučeno a namluveno rodilými mluvčími.

2.díl = CD-ROM TS Němčina 2 je sada výukových programů podporující výuku němčiny v rozsahu druhého roku výuky na ZŠ. Slovní zásoba programu je na úrovni nejpoužívanějších učebnic pro ZŠ (NĚMČINA 1 - 2. část, (Maroušková), Heute haben wir Deutsch 2, Wer? Wie? Was? 2, Das Deutschmobil 2). Programy na CD jsou zaměřeny na procvičování slovní zásoby a hlavní gramatické jevy.

Naleznete zde možnost zábavnou formou procvičovat slovní zásobu dle jednotlivých lekcí, jednoduše lze procvičovat i správné psaní slovíček nebo procvičovat slovní zásobu dle jednotlivých tématických okruhů (jídlo, rozvrh hodin, časové údaje...). Podrobně lze procvičovat i všechny hlavní oblasti gramatiky v rozsahu odpovídajícím zaměření tohoto CD. Vše na CD je kompletně ozvučeno a kvalitně namluveno rodilým mluvčím.