Partneři

apartmanyaber.jpg
Apartmány Aber

 

profisport.jpg

Deset tajemství lásky - Steve Biddulph

Autoři ukazují, že všechny zdravé páry procházejí okamžiky vzájemného zápolení a že hlavním úkolem naplněného partnerského života je naučit se být si blízko a zároveň si uchovat svou individualitu. Druhé vydání. Původní cena 235,- Kč sleva 5%

Cena:
Cena: 223,-
Evid. číslo: 9788073676360
Nakladatelství: Portál
Rok vydání: 2009
Stav knihy: nová
Vazba: brožovaná
Doba dodání: skladem

Další informace

V knize Deset tajemství lásky autoři ukazují, že všechny zdravé páry procházejí okamžiky vzájemného zápolení a že hlavním úkolem naplněného partnerského života je naučit se být si blízko a zároveň si uchovat svou individualitu. Muži a ženy jsou rozdílní, ale netvoří oddělené světy. Sexuální napětí a komunikační problémy jsou vždy příležitostí proniknout na novou úroveň vzájemné blízkosti a otevřenosti. Autoři Steve a Shaaron Biddulphovi napsali svou knihu se smyslem pro humor a otevřeností, jež se líbí mužům i ženám. Dobře rozumějí kouzlu lásky a chápou také, jak je důležité zůstat sami sebou - naučit se nesouhlasit, namítat a smát se.
Kniha provádí čtenáře mnoha tématy partnerského života - od toho, jak se vzájemně muž a žena přitahují, jakou výzvou je pro pár život s dětmi, jak nechávat lásku zrát jako víno, až po porozumění základním krizím, kterými muž a žena na společné cestě zákonitě procházejí.

Formát: 135,0 x 200,0 x 10,0 mm , 168  stran