Partneři

apartmanyaber.jpg
Apartmány Aber

 

profisport.jpg

Nejlepší světové čtení 2005 - Poslední porotce - Krvavé nebe - Mezi sestrami - Hledání ve vlnách

Soubor nejlepšího světového čtení autoři: John Grisham, Steve Hamilton, Kristin Hannahová, Paul Garrison.

Cena:
Cena: 59,-
Evid. číslo: 80-86880-16-8
Autor: Kolektiv
Nakladatelství: Reader´s Digest výběr
Rok vydání: 2005
Stav knihy: antikvariát
Vazba: pevná s přebalem
Doba dodání: skladem

Další informace

Jeden kus. Přebal jako nový viz foto. Vazba i kniha uvnitř jako nová.

Svazek obsahuje zkrácené verze čtyř úspěšných románů různých žánrů od světových autorů. Jednotlivé tituly jsou doplněny stručnými informacemi o jejich tvůrcích. Tento svazek obsahuje romány:

1) John Grisham: Poslední porotce - Když do malého jižanského Clantonu přišel roku 1970 mladý William Traynor, ještě netušil, že mu plánovaná krátká praxe v místních novinách změní život jednou provždy. Než se nadál, stal se majitelem novin a redaktorem, který se zhluboka zabral do případu znásilnění a vraždy mladé matky dvou dětí. Viník byl jasný, porota jej odsoudila, ale neshodla se na trestu smrti. Výsledkem tedy byly dva doživotní tresty. Zdálo se, že spravedlnosti bylo učiněno zadost.
Jenomže po několika letech Willie, jak mu v městečku všichni říkají, zjišťuje, že vrah má být podmínečně propuštěn na svobodu. A tomu už nedokáže zabránit ani svými ohnivými články. A pak zemře první z porotců.
Po smrti druhého porotce vypukne ve městě panika. Jenomže něco tady nehraje. Vrah zabíjí ty, kteří hlasovali proti rozsudku smrti. Kdo tedy vůbec vraždí? (158 stran)

2) Steve Hamilton: Krvavé nebe - V divočině je přátelství vzácné, ale uzavírá se na život a na smrt. Bývalý policista Alex McKnight se proto nerozmýšlí ani minutu, když ho kamarád Vinnie požádá, aby mu pomohl najít pohřešovaného bratra. V pustině kanadských lesů se ale oba záhy stávají nedobrovolnými účastníky dramatu, jehož hnacím motorem je zaslepená pomstychtivost. (122 stran)

3) Kristin Hannahová: Mezi sestrami - Sestry Meghan a Claire se po letech odloučení potkávají na důležité životní křižovatce. Claire se právě chystá provdat za muže, kterého zná sotva týden, a Meghann si začíná připouštět, že jí kariéra právničky ke štěstí nestačí. Ani pro jednu není snadné vyrovnat se s křivdami z minulosti, ale brzy se ukáže, že sesterské pouto dokáže překonat nepřekonatelné. (132 stran)

4) Paul Garrison: Hledání ve vlnách - Když Jim Leighton, trenér v posilovně, dostane nabídku doprovázet jednoho ze svých svěřenců na plavbě na luxusní plachetnici, nepochybně počítá s dobrodružstvím na širém moři. Těžko ho ale může napadnout, že jeho chlebodárce skrývá tajemství, pro které stojí za to zabít, nebo že on sám bude muset osvědčit nově nabyté námořnické umění v té nejtěžší zkoušce. (157 stran)

576 stran, 15 x 21,5 cm