TS Němčina 1 pro malé školáky verze 2003
nové zboží

TS Němčina 1 pro malé školáky verze 2003

TS Němčina 1 pro malé školáky verze 2003
nové zboží

Němčina pro malé školáky je interaktivní program pro výuku němčiny v rozsahu prvního roku výuky na ZŠ. Je to zatím jediný program na trhu, který je zpracován v souladu s osnovami. Na tento produkt navazuje dalších pět dílů edice Němčina pro školáky I - V, která svým obsahem plne pokrývá výuku němčiny na základních školách. Přestože je toto CD určeno především pro žáky ZŠ, lze jej s úspěchem používat i pro jiné začátečníky.

Na CD naleznete i tzv. tiskový modul. S jeho pomocí lze velmi snadno vytisknout cvičení zaměřené na procvičování gramatiky, překladu vět nebo slovíček. Nastavíte a vytisknete přesně to, co se má dítě naučit do školy a vzhledem k rozšířenosti tohoto programu na školách, pravděpodobně zítra totéž dostane dítě jako prověrku ve škole. A aby neutrpěla rodičovská autorita je tu i možnost vytisknutí pracovního listu se správným řešením.

Vše na CD je kompletně ozvučeno a namluveno rodilými mluvčími.

jednouživatelská verze

Minimální (doporučená) konfigurace: MS Windows 95/98/ME/2000/XP CZ, Pentium 100 MHz, 16 MB RAM, graf. karta podporující 16 - bitové zobrazení, myš, zvuková karta, CD-ROM mechanika

Původní cena 630,- Kč sleva 5%

Skladem (expedice nejdéle další pracovní den)
Evidenční číslo: 8594035490506
Nakladatelství: Terasoft
Autor: Kolektiv
Rok vydání: 2003
Stav: nové zboží
598 Kč vč. DPH / ks Způsoby dopravy a platby