Deutsch 3 - učebnice - Vlasta Vaňková
nové zboží

Deutsch 3 - učebnice - Vlasta Vaňková

Deutsch 3 - učebnice - Vlasta Vaňková
nové zboží

Učebnice pro děti s SPU pro ZŠ.

Učebnice Deutsch 3 (Němčina 3) navazuje – jako součást ucelené řady učebnic – na tituly Deutsch 1 a Němčina 2 téže autorky. Vychází z jejích zkušeností s výukou dětí s SPU, ale je vhodná i pro žáky slabší. Záměrem učebnice je naučit děti komunikovat v cizím jazyce a pochopit základní zákonitosti a funkce cizího jazyka. Tohoto cíle by měli žáci i učitelé dosáhnout nenásilnou a zábavnou formou.

Učivo je rozděleno do 8 tematických celků, které jsou vzájemně propojeny postavami pěti dětí. Každá lekce je ukončena reáliemi, aby děti měly možnost blíže se seznámit s německy mluvícími zeměmi.

Gramatika postupuje po malých krocích. A protože tyto děti potřebují grafickou oporu, je učebnice bohatě ilustrována – barevně i černobíle. Černobílé obrázky si mohou děti vybarvovat podle svých představ, a tak učebnici dotvářet. Současně si tak upevňují slovní zásobu, která činí asi 200 nových slov.

Učebnice je zaměřena na komunikativní dovednosti, což podporuje množství her a komunikativních cvičení. Ale cílem výuky je rovněž čtení a psaní. K tomu je zaměřena řada doplňovacích cvičení, doplňování a přiřazování k obrázkům, otázky apod.

Učebnice má schvalovací doložku MŠMT ČR a odporúčanie Ministerstva školstva SR.

116 stran, 21 x 28 cm

Ein Deutschlehrwerk für die Grundschule. Učebnice němčiny pro základní školu. Původní cena 210,- Kč sleva 10%

Skladem (expedice nejdéle další pracovní den)
Evidenční číslo: 9788073110819
Nakladatelství: TOBIÁŠ Havlíčkův Brod
Autor: Vaňková Vlasta
Rok vydání: 2007
Stav: nové zboží
189 Kč vč. DPH / ks Způsoby dopravy a platby