EuroPlus+ Reward Interaktivní kurz angličtiny Intermediate Level 3 CD-ROM
nové zboží

EuroPlus+ Reward Interaktivní kurz angličtiny Intermediate Level 3 CD-ROM

EuroPlus+ Reward Interaktivní kurz angličtiny Intermediate Level 3 CD-ROM
nové zboží

EuroPlus+ REWARD je interaktivní učebnice angličtiny, určená individuálním studentům, školám a firmám s počítačovou sítí. Opírá se o nejnovější kurz společnosti Macmillian Heinemann english Language Teaching z Oxfordu a především díky svým On-line schopnostem nabízí nesrovnatelně intenzivnější a zábavnější formu výuky jazyka než jakákoliv jiná metoda. Jde o zcela unikátní kombinaci interaktivního programu a kvalitního víceúrovňového kursu, který spolu tvoří systém pro výuku jazyků zaručující vynikající úroveň studia. Ať již máte potíže s opakováním jazyka, nevyhovují Vám klasické metody výuky nebo chcete zdokonalit své znalosti angličtiny, EuroPlus+ REWARD pro Vás bude skutečně tím nejlepším řešením.

Elektronický měsíčník, který připravuje Heinemann ELT, obsahuje aktuální informace z celého světa v jazyce odpovídajícím čtyřem úrovním kursu. Slouží pro trénink čtení.
Diskusní fórum
S ostatními uživateli můžete komunikovat zveřejňováním připomínek, výměnou textových zpráv v reálném čase, hlasově nebo i formou videokonference.
Služby učitele
Vypracovaná písemná cvičení můžete zasílat ke korekturám svému osobnímu učiteli. Zároveň získáte přístup ke komentářům popisujícím nejběžnější a nejčastěji se vyskytující chyby studentů.
Hry
Celkem pět jazykových her, které si můžete zahrát s ostatními studenty německého jazyka z celého světa – a tři z nich také s počítačem.
Pomocné nástroje
Přehled gramatiky
Přehled gramatických pravidel a zásad ze všech čtyř úrovní kursu, včetně užitečných příkladů a automatické analýzy libovolné věty (inteligentního větného rozboru).
Slovník

Záznam výslovnosti
Grafické zobrazení anglické výslovnosti rodilého mluvčího se záznamem vlastní výslovnosti a s různým porovnáváním s originálem pomocí čtyř typů grafů: podle intonace, amplitudy, přízvukového histogramu či přehledného trojrozměrného grafu.
Hlavní přednosti aplikace
 bohatý jazykový materiál rozdělený do čtyř úrovní: každá obsahuje více než 150 hodin mimořádně intenzivní výuky
 tisíce interaktivních cvičení, nahrávek a snímků
 stovky dialogů, hraných scének a příběhů
 excelentní videolekce s profesionálními herci v délce mnoha minut, pořízené exkluzivně pro
EuroPlus+ REWARD
 inteligentní stavba kurzu s velkým množstvím kontrolních cvičení, s přehledným a průběžným vyhodnocováním dosahovaných výsledků
 integrované doplňkové nástroje (Přehled gramatiky, Přehled slovní zásoby a Záznam výslovnosti) pro zefektivnění výuky
 čtyři Internetové služby umožňující skupinovou práci a kontakt se studenty z celého světa

Původní cena 5100,- Kč sleva o 3101,- Kč

Skladem (expedice nejdéle další pracovní den)
Evidenční číslo: 8594030750414
Nakladatelství: Media Trade
Rok vydání: 1998
Stav: nové zboží
1 999 Kč vč. DPH / ks Způsoby dopravy a platby