Umění komunikace - Odhalte tajemství, která vám pomohou k lepší výkonnosti a uspokojivější budoucnosti
nové zboží

Umění komunikace - Odhalte tajemství, která vám pomohou k lepší výkonnosti a uspokojivější budoucnosti

Umění komunikace - Odhalte tajemství, která vám pomohou k lepší výkonnosti a uspokojivější budoucnosti
nové zboží

Většina lidí se shodne na tom, že spokojenost s prací se mimo jiné odvíjí od toho, jak vycházíme s kolegy a klienty. K základům úspěšné komunikace patří schopnost jasně a poutavě vysvětlit druhým, co máme na mysli, a zároveň chápat a ocenit jimi sdělované informace. Právě takové schopnosti vedou k vyšší výkonnosti a k pocitu lepší pracovní pohody.
Komunikace mezi lidmi se však často zkomplikuje. Ovlivňují ji totiž nejasná očekávání, nevyslovené naděje i minulá nešťastná nedorozumění.
Mnoho mladých lidí zahajuje pracovní kariéru bez znalostí, jak komunikovat tváří v tvář s kolegy – natož například s nadřízenými, nebo dokonce s klienty. Raději druhým posílají textové zprávy, než aby s nimi osobně mluvili. Někteří nemají dost sebedůvěry, aby se uměli jasně a zřetelně vyjádřit, zatímco jiní jsou pro změnu natolik sebejistí, že nemají trpělivost druhým naslouchat. Nakonec se jedni i druzí jen diví, proč nedostávají víc zodpovědných úkolů a proč jsou přehlíženi při postupu na vyšší pozice.
Komunikační dovednosti se naštěstí dají naučit – a kniha Umění komunikace je takovou učebnicí. Přináší vám praktické a efektivní nástroje, které vám pomohou naučit se srozumitelněji vyjadřovat, zvýšit si sebevědomí, zkvalitnit práci v týmu, pozvednout výkonnost a vytvořit příjemnější a podporující pracovní prostředí.
Vynikající komunikační schopnosti jsou pravděpodobně tou nejsilnější devizou, o jakou se můžete opřít při budování kariéry i v osobním životě. Právě v komunikačních schopnostech často spočívá rozdíl mezi úspěchem a prohrou – ať už jde o dokončení pracovního úkolu nebo utváření osobních a profesních vztahů.

180 stran

Původní cena 169,- Kč sleva 5% Edice Klíč k úspěchu

Skladem (expedice nejdéle další pracovní den)
Evidenční číslo: 9788024227702
Nakladatelství: Universum
Autor: Taylorová Shirley; Lesterová Alison
Rok vydání: 2010
Stav: nové zboží
160 Kč vč. DPH / ks Způsoby dopravy a platby